Čo potrebuje vaše dieťa do MŠ

  • Vyhlásenie o bezinfekčnosti pre dieťa, ktoré nastupuje do MŠ prvý-krát. Toto vyhlásenie  rodič potvrdí podpisom v deň nástupu dieťaťa do MŠ a odovzdáva ho preberajúcej učiteľke aj vtedy, ak dieťa preruší dochádzku na 5 a viac dní.
  • Prezúvky: najvhodnejšie sú sandálky na suchý zips, prípadne pevné papuče, nevhodné sú vsuvky a uzatvorená obuv
  • pyžamo +detský uterák s uškom – pranie zabezpečuje rodič 1x týždenne
  • hrebeň
  • náhradné oblečenie do skrinky (v prípade premočenia, znečistenia)
  • posteľné prádlo, prestieradlo s gumičkou (vhodný je aj vlastný paplón) – pranie zabezpečuje rodič 1x mesačne. 3-4 ročné deti a deti, ktoré to potrebujú, aj nepremokavú podložku pod plachtu na ochranu ležadla.
  • všetky veci označte priezviskom, alebo iniciálkami dieťaťa